viernes, 13 de septiembre de 2013

Gordexolako Pilota Eskolak ikasturte berria hasten du

Gordexolako Pilota Eskola
2013/2014 ikasturtetako Gordexolako Pilota Eskolak honako jarduera hauek programatu ditu:

Hastapena
2006tik 2007era bitartean jaiotako umeei zuzendua
Ordutegia: Astelehenetan eta asteazkenetan, 16:45etik 17:30era.
Hasiera eguna: 2013ko irailak 23.

Eskola Kirola
2000tik 2005era bitartean jaiotako umeei zuzendua
Ordutegia: Astelehenetan eta asteazkenetan, 16:45etik 17:30era.
Hasiera eguna: 2013ko irailak 9.

1996tik 1999era bitartean jaiotako umeei zuzendua
Ordutegia: Astelehenetan eta asteazkenetan, 17:30etik 19:30era.
Hasiera eguna: 2013ko irailak 9.

Entrenamenduak Bizkaiko Eusko Pilota Federakuntzako begirale batek zuzenduko ditu.
 
Izena eman dezakezue 656763631 telefonoan edo honako helbidean: emanpilota@gmail.com.

Escuela de Pelota de Gordexola
Para el curso 2013/2014 la Escuela de Pelota de Gordexola ha programado las siguientes actividades:

Iniciación
Para niños y niñas nacidos entre los años 2006 y 2007
Horario: Lunes y miercoles de 16:45 a 17:30
Dia de comienzo: 23 de septiembre de 2013

Deporte Escolar
Para niños y niñas nacidos entre los años 2000 y 2005
Horario: Lunes y miercoles de 16:45 a 17:30
Dia de comienzo: 9 de septiembre de 2013

Para niños y niñas nacidos entre los años 1996 y1999
Horario: Lunes y miercoles de 17:30 a 19:30
Dia de comienzo: 9 de septiembre de 2013

Los entrenamientos estarán dirigidos por un monitor de la Federación Vizcaina de Pelota Vasca.

Inscripción en el teléfono 656763631 ó en el email emanpilota@gmail.com
lunes, 9 de septiembre de 2013

Ardo Eguna. Esku Pilota Partida emaitzak

Bizkaiko Open Txapelketa

Ardo Eguna
2013 Irarilaren 1a
12:30 Beraskola

1. Maila Nagusiak

Azpiri eta Kastillo 22 - Uriona eta K. Galarza 13

XXIII. Gordexola Haraneko Udala Esku Pilota Txapelketa.Emaitzak

 XXIII. Gordexola Haraneko Udala Esku Pilota Txapelketa Finalak

S. Joan Lepoegina Jaiak

2013ko abuztuaren 31a,
Beraskola 19:00
 
Kadetea | Cadete
Otazua eta Esain 22  - Cabello eta Ereño 21

Gaztea | Juvenil
San Sebastian eta Otaduy 22 - Etxebarria eta Bikuña 4